ODAK NOKTAMIZ KALİTE

ISO 9001 - ISO 14001 - ISO 18001 - SEDEX - INTERTEK - BAĞIMSIZ DENETİM

INSPECTION STANDARTIMIZ ULUSLARARASI AQL STANDARTLARIDIR

Tüm kalite kontrol süreçlerimiz Uluslararası AQL Standartlarına göre yapılmaktadır. Her hafta teslimatı yapılacak olan ürünler uluslararası sertifikaya sahip , bağımsız bir denetmen tarafından denetlenir ve raporlanır. Bu rapor talep ederse müşterilere gönderilir ayrıca tüm departmanların katıldığı bir toplantı ile rapor değerlendirilir.

AQL STANDARTIMIZ:

Sample Level I

AQL 2,5/4

(Eğer farklı bir AQL Level’ına sahipseniz, lütfen bize önceden bildiriniz)

En kontrol

Boy kontrol

Körük kontrol

Sap uzunluk kontrol

Sap en kontrol

Renk bulaşma kontrolü

Renk bulaşma kontrolü

Dikiş kontrolü

Dikiş çekme testi

Sap dayanıklılık testi

Taşıma kapasitesi testi

Taşıma kapasite kanıtı

Firmamız ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 kalite belgelerine sahiptir.

Bağımsız denetleme kuruluşu olan Intertek tarafından her yıl ürünlerimize insan sağlığına uygunluk ve içerik raporu alınmaktadır.

Firmamız SEDEX üyesi olup SMETA 4 pillar sosyal denetim raporuna sahiptir. SMETA etik, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre konularını kapsayan standartlara sahiptir.

ISO 9001

ISO 14001

ISO 18001

PUSULA BASIM ENTEGRE POLİTİKASI

Pusula Basım, çeşitli sektörlerde promosyon malzemeleri üretimi, satışı ve ticareti konusunda lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişim ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan, uluslararası kabul görmüş Sosyal Sorumluluk, ISO-9001, ISO-14001 ve ISO-45001 standartları baz alınarak oluşturulmuş entegre yönetim sistemimizin kendisi de zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

 

 • En üst düzeyde müşteri isteklerini sağlamak, ürün kalitesini sürekli iyileştirmek ve maliyet azaltımı çalışmalarını tüm personelimizin katılımı ile yürütmek,

 

 • Tedarikçi ve taşeronlarımızla birlikte; karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,

 

 • Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,

 

 • Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak,

 

 • Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak,
 • Çocuk işçi çalıştırmamak, ayrımcılık yapmamak, personeli zorla çalıştırmamak, yasal şartlara uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek.
 • Müşteri istek ve beklentilerini dikkate alarak vermiş olduğu hizmeti en iyi şekilde sunmak için; tüm çalışanların ve ziyaretçilerin iş sağlığı ve güvenliğini sağlayacak, çevresel etkileri minimize etmek,

 

 • Toprağa, doğaya, tüm canlılara zarar vermeden faaliyetlerimizi gerçekleştirmek,

 

 • Sıfır iş kazası ile İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak,

 

 • İş Sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirmeleri ve Çevre Risk Değerlendirmelerini planlanmış aralıklarla yapmak ve riskleri kontrol altında tutmak,

 

 • Fiziksel ve kimyasal tehlikeleri tamamen ortadan kaldırmak, sağlığın korunmasını sağlamak sektöründe lider olma yolunda hızla ilerleyen firmamızın hedefleridir.

Bunların yanında KALİTE – İSG – ÇEVRE entegre sistemlerinde, ilgili tüm yasal mevzuat şartlarına ve diğer gerekliliklere uymayı ve bu politikanın çalışanlarımızın ve kamunun erişimine açık olacağını da taahhüt ederiz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.